Teams

 

Het ARC-Heitingatoernooi 2022 zal plaatsvinden op donderdag 26 mei, vrijdag 27 mei en zaterdag 28 mei 2022. De volgende teams doen mee per dag:

Donderdag 26 mei

JO13
sv Aarlanderveen JO13-1
Alphense Boys JO13-2
Alphense Boys JO13-3
sv ARC JO13-1
sv ARC JO13-2JM
sv ARC JO13-3
sv ARC JO13-4
sv ARC JO13-5
sv ARC JO13-6
DWO JO13-1
EMM'21 JO13-4
Floreant JO13-1
Hazerswoudse Boys JO13-1
Oliveo JO13-1
sv Oranje Wit JO13-1
PVCV JO13-1
SHO JO13-1
Teylingen JO13-1
UVS JO13-1
Wilhelmus JO13-1JM

JO12
Alliance`22 JO12-3
sv ARC JO12-1
sv ARC JO12-2
sv ARC JO12-3
sv ARC JO12-4
sv ARC JO12-5
sv ARC JO12-6
sv ARC JO12-7
BSC'68 JO12-1
EMM'21 JO12-1JM
EMM'21 JO12-2JM
Hazerswoudse Boys JO12-1
HWD Rotterdam JO12-1
Legmeervogels JO12-1
rkvv Meerburg JO12-1JM
RCL JO12-4
Teylingen JO12-2
TOGB JO12-3
fc VVC JO12-4
fc VVC JO12-6

JG
sv ARC JG-1
DVSU JG-1
Excelsior'20 JG-1

Vrijdag 27 mei

JO11
Alliance`22 JO11-1
FC Almere JO11-1
avv Alphen JO11-2
avv Alphen JO11-3
Alphense Boys JO11-1
sv ARC JO11-1
sv ARC JO11-2
sv ARC JO11-3
sv ARC JO11-4
sv ARC JO11-5
sv ARC JO11-6
sv ARC MO11-1
sv ARC MO11-2
bvv Barendrecht JO11-1JM
sv BSM JO11-1
sv BSM JO11-2
Concordia JO11-3
sv Donk JO11-1
sv Donk JO11-2
EMM'21 JO11-4
EMM'21 JO11-5
Floreant JO11-1
Hazerswoudse Boys JO11-2
HBC JO11-2
FC Lisse JO11-1
hvv RAS JO11-1
RCL JO11-4JM
Teylingen JO11-1
UVS JO11-1
fc VVC JO11-3

MO11
sv ARC MO11-3
sv ARC MO11-4
Desto MO11-2
FC Lisse MO11-1
FC Lisse MO11-2
sv Oranje Wit MO11-1
vv Woubrugge MO11-1
fc Zoetermeer MO11-1
fc Zoetermeer MO11-2

JO10
sv Aarlanderveen JO10-1JM
Alliance`22 JO10-1
sv ARC JO10-1
sv ARC JO10-2
sv ARC JO10-3
sv ARC JO10-4
sv ARC JO10-5
sv ARC JO10-6JM
sv ARC JO10-7JM
sv ARC JO10-8
sv ARC JO10-9
sv BSM JO10-1
sv BSM JO10-2
sv BSM JO10-3
DCV JO10-1
fc Delta Sports'95 JO10-1
fc Delta Sports'95 JO10-2
Floreant JO10-1
FC Lisse JO10-1
rkvv Meerburg JO10-2
PVCV JO10-9
fc Skillz JO10-1
avv Swift JO10-1
Theole JO10-1
fc VVC JO10-1
asc Waterwijk JO10-1

Zaterdag 28 mei

JO9
sv Aarlanderveen JO9-1JM
avv Alphen JO9-2
Alphense Boys JO9-1
sv ARC JO9-1
sv ARC JO9-2
sv ARC JO9-3
sv ARC JO9-4
sv ARC JO9-5JM
sv ARC JO9-6
s.c. Buitenboys JO9-1
Desto JO9-1
sv Diemen JO9-2
DSO JO9-1
DWO JO9-1
DWO JO9-2
DWO JO9-3
DWO JO9-4
fc VVC JO9-1
fc VVC JO9-2
Floreant JO9-1
sc Genemuiden JO9-1
sv Gouda JO9-1
Hazerswoudse Boys JO9-1
Hazerswoudse Boys JO9-2
FC Lisse JO9-1
Oliveo JO9-1
Oliveo JO9-2JM
hvv RAS JO9-1
Teylingen JO9-1
vv Woubrugge JO9-2

JO8
AFC Amsterdam JO8-1
vv Alphia JO8-1
sv ARC JO8-1
sv ARC JO8-2
sv ARC JO8-3
sv ARC JO8-4
sv ARC JO8-5JM
sv ARC JO8-6
sv ARC JO8-7
sv ARC JO8-8
SVA Assendelft JO8-1
sv BSM JO8-1
vv Capelle JO8-1
Deltasports'95 JO8-1
sv Diemen JO8-6
EMM'21 JO8-2JM
Floreant JO8-1
sv Hillegom JO8-1
sv Hoofddorp JO8-1
sv Hoofddorp JO8-3
rkvv Meerburg JO8-1JM
Oliveo JO8-2
sv Oranje Wit JO8-2
PVCV JO8-1
PVCV JO8-2
RCL JO8-1JM
RCL JO8-2
TOGB JO8-6
TOGB JO8-7
asc Waterwijk JO8-1 

 

 

 

 

 

Welkom! Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring op onze website te verbeteren. We gebruiken deze cookies alleen voor het verzamelen van analytische gegevens. Deze gegevens zijn volledig anoniem en uw privacy wordt hierin niet aangetast.