Deelnemers editie 14 bekend!

24 april 2019

Deelnemers ARC Heitingatoernooi editie 14

Donderdag 30 mei 2019

JO13                                      JO12

AFC34 JO13-1                          ARC JO12-1

Alphense Boys Jo13-3              ARC JO12-2

Altior JO13-1                            ARC JO12-3

ARC JO13-1                             ARC JO12-4

ARC JO13-2                             ARC JO12-5

ARC JO13-3                             ARC JO12-6

ARC JO13-4                             DHC JO12-1

ARC JO13-5                             Olympia JO12-1

avv alphen JO13-3                    RCL JO12-4

Buitenveldert JO13-2007-1         Rksv Pancratius JO12-1

DBS JO13-1                             RKVV Teylingen JO12-1

DSV Concordia JO13-4             Sporting Borgerhout JO12-1

Fc Lisse JO13-2007-1                Sv Houten JO12-4

PVCV JO13-2007-1                   sv Poortugaal JO12-3

Sportclub Monster JO13-3         SVA assendelft JO12-1

SV Dios JO13-2007-1                t Goy JO12-1

Sv Houten JO13-7                     TOGB JO12-3

sv Nieuwkoop JO13-2               USV Hercules JO12-4

Velo JO13-1                              VV Woubrugge JO12-2

Waterwijk JO12-1

 

 

Vrijdag 31 mei 2019

JO11                                        JO10

Alphense Boys                         JO11-2 Altius JO10-1

ARC JO11-1                             ARC JO10-1

ARC JO11-2                             ARC JO10-2

ARC JO11-3                             ARC JO10-3

ARC JO11-4                             ARC JO10-4

ARC JO11-5                             ARC JO10-5

ARC JO11-6                             ARC JO10-6

ASC Nieuwland JO11-1             ARC JO10-7

AVV Alphen JO11-1                  ARC JO10-8

BGC Floreant JO11-2                ARC JO10-9M

Chaara Football Academy JO11-1         AS'80 JO10-1

DSV Concordia JO11-2             BSC'68 JO10-2

DSV Concordia JO11-6             EVC JO10-1

EVC JO11-3                             EVC JO10-2

Fa hoboken JO11-1                   FC VVC JO10-1

FC VVC JO11-3                        Hazerswoudse-boys JO10-1

Hazerswoudse-boys JO11-1      RCL JO10-2

Hazerswoudse-boys JO11-2      RCL JO10-3

KAGIA JO11-1  RCL JO10-7

RCL JO11-1                              Rksv Pancratius JO10-2

RCL JO11-6                              RKVV Teylingen JO10-1

Rksv Pancratius JO11-1            sc Buitenveldert JO10-1

Rksv Pancratius JO11-3            Sv dwo JO10-1

S.V. Westfriezen JO11-3           Sv Gouda JO10-3

S.V.Aarlanderveen JO11-1        VEP JO10-3

vv Koudekerk JO11-2                vv 't Goy JO10-3

Vv roodenburg JO11-2              vv Koudekerk JO10-1

VV Woubrugge JO11-1              VV Woubrugge JO10-2

Wooteracademy JO11-1            VV Woubrugge JO10-3

                                                Wooteracademy JO10-1

 

Zaterdag 1 juni 2019

JO9                                          JO8

AJAX JO9-1                              Alphense Boys JO8-1

Always Forward JO9-1              ARC JO8-1

ARC JO9-1                               ARC JO8-2

ARC JO9-2                               ARC JO8-3

ARC JO9-3                               ARC JO8-4

ARC JO9-4                               ARC JO8-5

ARC JO9-5                               ARC JO8-6

ARC JO9-6                               ARC JO8-7

ARC JO9-7                               ARC JO8-8

BGC Floreant JO9-2                  AS'80 JO8-1

Coerver Coaching JO9-1           avv Alphen JO8-1

DSV Concordia JO9-6               Excelsior Rotterdam JO8-2

Excelsior Rotterdam JO9-2        FC Coullon JO8-1

Floreant JO9-1                          FC Delta Sports '95 JO8-1

Hazerswoudse-boys JO9-1        FC VVC JO8-1

Kagia JO9-1                             Hazerswoudse-boys JO8-1

MSV 19 JO9-1                          PVCV JO8-1

Quick Boys JO9-2                     RCL JO8-1

RCL JO9-7                               RCL JO8-3

RCL JO9-8                               RCL JO8-7

Rigtersbleek JO9-2                   sv DSO JO8-2

RKVV Teylingen JO9-1              sv DSO JO8-4

RVV Swift Boys JO9-1              sv. BSM JO8-1

S.V.Aarlanderveen JO9-1          sv. BSM JO8-2

S.V.Aarlanderveen JO9-2          Victoria 1893 JO8-1

vv Koudekerk JO9-1                  Victoria 1893 JO8-2

vv Koudekerk JO9-2                  vv 't Goy JO8-1

VV UNO JO9-1                         vv Koudekerk JO8-1

VV Woubrugge JO9-1               vv Rhoon JO8-1

Wooter Academy JO9-1            Wooteracademy JO8-1


Nog meer nieuws

11 oktober 2019 FC Barcelona naar toernooi!
02 september 2019 EDITIE 15: inschrijving geopend
05 juni 2019 (BLOG) Driesterrenniveau
21 september 2018 Inschrijving voor editie 14 is open
21 september 2018 Sponsoravond een groot succes
14 mei 2018 Meedoen is winnen (blog)
14 mei 2018 Een absoluut A-merk (blog)

Welkom! Deze website maakt gebruik van cookies

Deze website maakt gebruik van cookies om uw ervaring op onze website te verbeteren. We gebruiken deze cookies alleen voor het verzamelen van analytische gegevens. Deze gegevens zijn volledig anoniem en uw privacy wordt hierin niet aangetast.